2.Uluslararası Öncü Öğretmenler Zirvesi

2.Uluslararası Öncü Öğretmenler Zirvesi
16 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.046 kez okundu.

İki yılda bir düzenlenen Öncü Öğretmenler Zirvesi bu sene 15 – 17 Temmuz 2016 tarihlerinde Makedonya’nın başkenti Üsküp’te gerçekleştirilecektir. Zirveye çalışmasıyla ve dinleyici olarak katılmak isteyenlere yönelik büyük çaplı bir sosyal etkinlik programı hazırlanmıştır. Daha önce 15 Balkan Gezisi gerçekleştirmiş olan derneğimiz bu tecrübesini zirve katılımcılarının ve dinleyicilerinin hizmetine sunmaktadır.

Hazırladığımız bu program zirve katılımcılarının ve dinleyicilerinin kendilerine ve ailelerine yöneliktir.

Hazırlanan bu gezi programları ile katılımcılar üç farklı etkinliğe ulaşma imkanı bulacaktır.

Ayrıntılarına aşağıdan ve ilgili linklerde ulaşabileceğiniz beş farklı gezi programın her biri “Uluslararası Öncü Öğretmenler Zirvesi“ne katılarak güzergâhına devam etmektedir.

Asla Unutma Srebrenitsa’95 adlı programı tercih edenler “Öncü Öğretmenler Zirvesi“nin yanında “Srebrenitsa’95 Soykırımını Anma” etkinliğine de katılacaktır.

Özgürlük Yürüyüşü programına katılmak isteyenlerin ana hedefi üç gün süren “Marş Mira – Barış Yürüyüşü” (Ölüm Yürüyüşüne çıkan Srebrenitsa’lıların kaçış güzergâhının tersi yönde yapılan anma yürüyüşü) uluslararası etkinliğine katılmaktır. Bu hedefin yanında Özgürlük Yürüyüşçüleri “Srebrenitsa’95 Soykırımını Anma” etkinliğine ve “Öncü Öğretmenler Zirvesi“ne katılacaklardır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git