Allah her şeyi bir ölçüye göre yaratmıştır interaktif materyal

Allah her şeyi bir ölçüye göre yaratmıştır interaktif materyal
19 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.310 kez okundu.
Reklam

slayt2Değerli Değitek Takipçileri,

Site olarak Mehmet Fatih Bütün hocamız tarafından girmiş olduğu 7.Sınıf Temel Dini Bilgiler ve 8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinin Powerpoint ve I Spring Suite ile birlikte hazırlanmış olan interaktif konu anlatımlı etkinlikli ders materyallerini sitemizde yayınlama kararı aldık. Hocamız materyallerini ürettikçe sitemizde sizlerle paylaşmaya biz de devam edeceğiz.

Öncelikle HTML5 özelliklerine sahip bu interaktif materyalleri hiç bir sorun yaşamadan etkileşimli tahtalarınızda kullanabilirsiniz. Yanı sıra tabletlerde de kullanmak isteyen öğretmen ve öğrencilerimiz özellikle android için söylemek gerekirse Google Play Store üzerinden OPERA BROWSER veya DOLPHIN BROWSER indirmek ve tabletlerine/akıllı telefonlarına kurmak suretiyle indirdikleri sıkıştırılmış rar dosyasını açarak içindeki klasörde yeralan index.html’ye tıklayarak bahsetmiş olduğumuz iki browser üzerinden rahatlıkla kullanabilirler.

Sınıf: 8.Sınıf
Ders:
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
Ünite: 1.Ünite Kaza ve Kader
Konu: Allah her şeyi bir ölçüye göre yaratmıştır
Materyal Aracı: Powerpoint + I Sprin Suite
Materyal Türü: İnteraktif Materyal (HTML5)
Kaynaklar: Dinlendiren Defter (www.ekertest.com) ve Gökhan Ay (www.gokhanay.com)

MATERYALİ İNDİR

ÖZEL TEŞEKKÜR:

Bu çalışma İzzet Eker hocamızın kalitesi ile çocuklarımıza Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersini sevdiren bir EKERTEST www.ekertest.com yayını olan DİNLENDİREN DEFTER baz alınarak hazırlanmıştır. Bilgi ve içerik tamamen hocamıza aittir.

TEOG sorularının yer aldığı etkinlikler Gökhan Ay hocamızın www.gokhanay.com sitesindeki 8.Sınıf teog sunumlarından alınmıştır. Her iki öğretmenimize katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git