Tek Kişilik Dev Eğitim Ordusu: İzzet Eker

Türkiye’de Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İHL Meslek Dersleri denilince akla gelen ilk kişisel web portalı İzzet Eker hocamıza ait olan www.izzeteker.com sitesidir. İçeriği ve paylaşımları ile sadece meslek dersleri ve DKAB dersi öğretmenlerinin değil diğer tüm branş öğretmenlerinin de dikkatlerini üzerine çeken bu portal üyelerinin eğitim ve öğretim alanındaki ihtiyaçlarını karşılaması ve tamamen ücretsiz olması nedeniyle oldukça fazla tıklanma sayısına sahip.

Yeni Eğitim ve Öğretim Teknolojilerine ait materyal türleri ve özellikle son 2 yıldır gerek test ve gerekse Dinlendiren Defter adıyla piyasaya sürdüğü kaliteli konu anlatımlı ve etkinlikli çalışmaların teknolojik versiyonlarını takipçileri ile paylaşması oldukça dikkat çekici bulunuyor.

Milyonlara ulaşan tıklanma oranıyla Din Dersleri portalları içinde birinci sırada yer alan İzzet Eker Web Sitesi, artık kişisel bir site olmaktan çıkmış Eğitim ve Öğretimin önemli bir parçası haline gelmiştir. İzzet Eker hocamızın tek başına yürüttüğü Ahmet Şener hocamızın teknik desteğini verdiği site eğitim ve öğretim hizmetlerine ücretsiz olarak www.izzeteker.com dan devam ediyor.

1 comment

  1. Yakın bir zamanda öğrencilerimiz din derslerinden 3 4 saat olsun sersenişlerini izzet hocamız sayesinde duymanın mutluluğunu yaşıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir