Uludağ İlahiyat E-İçerik ve Materyal Geliştirme Konferansları

Uludağ İlahiyat E-İçerik ve Materyal Geliştirme Konferansları
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.800 kez okundu.

Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Din Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Emin Ay hocamızın katkılarıyla son sınıf öğrencilerimizin Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme derslerine destek amacıyla 13-15 Mart 2017 tarihleri arasında U.Ü.İlahiyat Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda sitemiz kurucusu Mehmet Fatih Bütün tarafından Din Öğretiminde Materyal Geliştirme ve E-İçeriklerin Önemi başlıkları ile pratiğe yönelik materyal türleri ve e-içeriklere dair bilgilendirme dersleri verildi.

Prof. Dr. Mehmet Emin Ay hocamızın gözetiminde son sınıf öğrencilerimizin gelecekte aktif olarak yer alacakları öğretmen kadrolarında uygulamaya yönelik olmak üzere derslerinde din öğretiminde teknolojinin sağlıklı ve doğru kullanımına yönelik aktif pratik uygulamalara yer verildi.

Programda ayrıca alanda aktif çalışmaları olan camiamızın yakından tanıdığı geçmişte Ashab-ı Seb’a olarak da bilinen İzzet Eker, Musa Mert, Nurullah Bora, İshak Aşar, Halit Arapoğlu,  Gökhan Ay’ın yanı sıra İsmail Yurt, Mevlüt Kesman, Yaşar Çıraklı, Önder Alkan, Hafize Beyza Bilgi, Rabia Kuruner, Melike Müftüoğlu, Gülten Balcı gibi alanda özel ve farklı çalışmaları ile de dikkatleri çeken değerli öğretmenlerimizin eserlerine ürettikleri yeni e-içeriklere de yer verildi.

Dinamik ve heyecanlı bir kadronun merakla ve ilgiyle takip ettiği programın verimli geçtiğini düşünüyor, emeği ve katkısı büyük olan değerli hocamız Prof. Dr. Mehmet Emin Ay başta olmak üzere herkese DEĞİTEK olarak teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git